Beklenen “Batman: The Long Halloween” animasyonuna ilk bakış

Sadece tatil günlerinde öldüren bir seri katilin gangsterler tarafından kuşatılmış Gotham sokaklarına dehşet saçtığı Batman: The Long Halloween (1996-1997), tüm zamanların en çok satan Batman çizgi romanlarından. Jeph Loeb’in yazıp Tim Sale’in çizdiği seri, merak uyandıran bir seslendirme kadrosuyla animasyon film uyarlamasına kavuşuyor.

Warner Bros. Animation ve DC Comics’in yeni ortaklığı Batman: The Long Halloween iki bölüm olarak yayımlanacak. Bu yaz yayımlanması planlanan ilk bölümden paylaşılan fragman, çizgi roman serisinin film noir havasının harika bir şekilde ekrana taşındığına işaret ediyor.

Supernatural’ın nam-ı diğer Dean Winchester’ı Jensen Ackles, sesiyle Bruce Wayne’e hayat veriyor. Kadronun diğer üyeleri Josh Duhamel (Harvey Dent), Billy Burke (James Gordon), Titus Welliver (Carmine Falcone), David Dastmalchian (Calendar Man), Troy Baker (Joker), Amy Landecker (Barbara Gordon), Julie Nathanson (Gilda Dent), Jack Quaid (Alberto), Fred Tatasciore (Solomon Grundy) ve Alastair Duncan (Alfred).