Bokeem Woodbine ve Michael Mando, "Spider-Man: Homecoming" kadrosunda

Jon Watts’ın yöneteceği ve 2017 yılında vizyona girecek olan yeni Spider-Man filmi Homecoming‘den heyecan verici haberler gelmeye devam ediyor. Kabarık oyuncu kadrosunda halihazırda birçok yıldız oyuncuyu bulunduran filme, son olarak Fargo‘nun ikinci sezonuyla izleyicileri mest eden Bokeem Woodbine ve Better Call Saul‘da Nacho Varga karakterini canlandıran Michael Mando da dahil oldu.

Spider-Man karakterinin bu kez bir lise öğrencisi olarak karşımıza çıkacağı filmde, söz konusu karakteri canlandıracak isim Captain America: Civil War‘da olduğu gibi Tom Holland olacak. Filmde izleyeceğimiz diğer isimler arasında Iron Man karakteriyle Robert Downey Jr., Vulture karakteriyle Michael Keaton ve bugüne dek çekilmiş tüm Spider-Man filmlerinin en genç May Hala’sı olacak Marisa Tomei bulunuyor.

Ayrıca filmde canlandıracağı karakterler henüz net olarak bilinmeyen Hannibal Buress, Michael Barbieri, Donald Glover, Logan Marshall-Green ve Martin Starr gibi isimler de karşımıza çıkacak. Yapılan açıklamalara göre Bokeem Woodbine, filmin üç ana kötü karakterinden birini canlandıracak. Bunlardan birinin Michael Keaton’ın hayat vereceği Vulture olacağı biliniyor. Mando’nun canlandıracağı karaktere dair henüz bir açıklama yapılmış değil.

Spider-Man: Homecoming, 2017 yazında vizyonda olacak. 2017’de vizyona girecek olan diğer süper kahraman filmlerinden BİR KISMI şöyle: Thor: Ragnarok, Power Rangers, Guardians of the Galaxy vol. 2, Justice League, Transformers: The Last Knight ve Wolverine 3.