“Breaking Bad” filmi “El Camino”dan yeni fragman

Çekimleri ve prodüksiyonu sır gibi saklanan Breaking Bad’in devamı niteliğindeki uzun metraj film El Camino, 11 Ekim’de Netflix’te olacak.

Aaron Paul’un canlandırdığı Jesse Pinkman karakterini merkezine alacak film, dizinin yaratıcısı Vince Gilligan yönetmenliğinde çekildi. İlk olarak pazar gecesi Emmy Töreni’nde yayınlanan yeni El Camino: A Breaking Bad Movie fragmanı, YouTube’daki yerini aldı.

Daha önce yayınlanan görüntülerde Charles Baker’ın canlandırdığı Skinny Pete karakterini görmüştük. Yeni fragmanda odağımız yıllar sonra buluşacağımız Jesse’de. Matt Jones’un canlandırdığı Badger da kısa da olsa karşımıza çıkıyor. Ayrıca Breaking Bad ve sonrasında Better Call Saul’da da Mike Ehrmantraut karakterini canlandıran Jonathan Banks de yeni filmde rol aldığını doğruladı. Yeni fragman pek bir ipucu vermiyor ama dizinin ikonik karakteri Walter White’ın El Camino’da bir şekilde görüneceği söylentileri de gündemde. Söylentiler, Walter’ın Jesse’nin halüsinasyonları olarak belirebileceği yönünde.