Brian Epstein'ın hikayesini anlatan ''The Fifth Beatle'' çizgi romanı sinemaya uyarlanıyor!

Vivek J. Tiwary’nin 2013 yılında yayımlanan çizgi romanı The Fifth Beatle: The Brian Epstein Story, sinemaya uyarlanıyor. The Beatles’ın menajeri olan Epstein’ın hikayesini anlatırken, grup üyelerine dair önemli detayların da ortaya çıktığı çizgi romanın film uyarlaması hakkında konuşan Tiwary, ”Eminim Brian da bundan memnun olurdu” diyor.

Ailesinin plak dükkanını yönettiği sıralarda, bir konserine denk geldiği The Beatles’ın anında menajeri olmak isteyen ve grupla görüşen Epstein, grubun ulaştığı noktaya gelmesinde kilit rol oynamış bir isim olarak anılıyor. 1967 yılında hayatını kaybeden menajerin hayatını anlatan çizgi roman 2013 yılında Dark Horse tarafından yayımlanmıştı. Söz konusu kitabın daha genişletilmiş hali, yeni çizimlerle birlikte önümüzdeki ekim ayında raflarda olacak.

Filmde henüz oyuncu ya da yönetmen olarak hangi isimleri göreceğimiz belli değil.Vivek J. Tiwary’nin de yer aldığı yapımcı ekibinde, Simon Cowell ve Stuart Ford yer alıyor. Filmde The Beatles üyelerini canlandıracak isimlerin büyük merak uyandırdığı ortada.

T5B4