"Curb Your Enthusiasm", dokuzuncu sezonuyla geri dönüyor

HBO’dan dün yapılan açıklamaya göre, Larry David’in kült komedi dizisi Curb Your Enthusiasm, beş yıllık aranın ardından geri dönüyor.

2000 yılında yayınlanmaya başlayan ve sekizinci sezonu 2011’de yayınlanan dizi, yarı doğaçlama kurgusuyla televizyona yeni bir komedi anlayışı getirmişti. HBO adına açıklama yapan kanalın yeni programlama şefi Casey Bloys, Larry David’in yeni bir sezon çekmekle ilgili kesin kararını verdiğini ve yeni Curb Your Enthusiasm bölümlerini izlemek için sabırsızlandıklarını belirtti.

İki Emmy Ödülü ve bir Altın Küre Ödülü bulunan Curb Your Enthusiasm‘in geri döneceği söylentileri bir süredir gündemdeydi. Haberlere göre, Larry David yakın çevresine dizinin yeni bir sezonla geri dönme ihtimalini “% 51” olarak tanımlamıştı. Dün gelen haberler, dizinin hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı.

Henüz yeni sezonun ne zaman çekileceği ya da yayınlanacağına dair resmi bir açıklama yapılmış değil. Ama dizinin önceki sezonlarını dönüp yeniden hatırlamakta yer yer sinirlenip yer yer kahkahalara boğulmak arasında gidip gelmekte fayda var!

larry