Deadpool ve Cable'lı "X-Force" filminin çekimleri sonbaharda başlıyor

Marvel sinematik evreni her geçen sene genişlemeye devam ediyor. Özellikle X-Men ekseninde birçok farklı çizgi romanın uyarlamasını ve çeşitli kahraman gruplarını sinemaya taşıyan Marvel, X-Force filmi için de kollarını sıvadı.

Rob Liefeld tarafından ilk olarak 1991 yılında çizgi roman okurlarının huzuruna çıkarılan süper kahraman takımı X-Force’a seneler içerisinde Deadpool, Cable, Caliban ve Nightcrawler gibi karakterler katılmıştı. Henüz söz konusu film uyarlamasında hangi kahramanların yer alacağı kesinleşmiş olmasa da Deadpool ve Cable karakterlerinin filmde mutlaka olacağı ön görülüyor. Ayrıca yeni Deadpool filminde karşımıza çıkacak Domino karakterinin de filmde yer alacağı tahmin ediliyor.

The Cabin in the Woods filmiyle tanınan ve Netflix’teki Daredevil uyarlamasının yaratıcısı olan Drew Goddard’ın yöneteceği X-Force filminin çekimlerinin ekim ayında başlayacağı The Hollywood Reporter‘ın bir haberinde okuyucularla paylaşıldı. X-Force‘un ilk sinematik uyarlamasında nasıl bir ekibin yer alacağına dair daha fazla ipucunu, 1 Haziran’da gösterime girecek ikinci Deadpool filminde bulmamız olası.

https://www.youtube.com/watch?v=R3mJ58U86OU