Marvel'ın "Han Solo" çizgi romanından ilk sayfalar görücüye çıktı

15 Haziran’da yayınlanacak olan Marvel’ın yeni serisi Han Solo‘nun ilk macerasından görseller yayınlandı. Marjorie Liu’nun yazdığı ve Mark Brooks’un çizimlerini yaptığı çizgi roman için hazırlanan dört farklı kapakla birlikte henüz konuşma metinleri yerleştirilmemiş sayfa tasarımları görücüye çıktı.

Marvel’ın Star Wars çizgi romanları yayınlamasının üzerine, Avengers ve Star Wars evrenlerinin kesişme ihtimali üzerine konuşan Stan Lee,  “Luke Skywalker’ı bir Avenger olarak görmek güzel olurdu” demişti. Marvel’ın çeşitli çizgi roman yayınlarının ardından muhtemelen Star Wars severleri en çok heyecanlandıracak olan serisi Han Solo, önümüzdeki ay itibariyle başlıyor. Yakında çekimleri başlayacak spin-off filmiyle birlikte nereye baksak Han Solo göreceğimiz günler de çok uzakta değil.

Han Solo’nun her zaman kazanmanın hayalini kurduğu Dragon Void Run yarışına katılmasıyla başlayan olaylar zincirini konu edecek Han Solo #1 için hazırlanan kapak tasarımlarını ve henüz son haline gelmemiş olan sayfaları aşağıda görebilirsiniz.

Han-Solo-1-Cover-2d22b
Han-Solo-1-Koblish-Millennium-Falcon-Variant-717a1
Han-Solo-1-Movie-Variant-cafb9
Han-Solo-Cassaday-Sketch-Variant-efeb4
Han-Solo-1-Preview-1-bccfa
Han-Solo-1-Preview-2-fac93
Han-Solo-1-Preview-3-fd819