Fred Durst’ün John Travolta’lı filmi “The Fanatic”ten ilk fragman

Limp Bizkit solisti Fred Durst, 2008’de çektiği ilk uzun metrajı The Longshots’ın ardından başrolünde John Travolta’yı izleyeceğimiz The Fanatic’le sinema dünyasına dönüyor.

Limp Bizkit’in yanı sıra Korn, Puddle of Mudd ve Staind gibi gruplar için klipler de çeken Fred Durst, The Fanatic filminde hayranı olduğu film yıldızının hayatını karartan bir stalker’ı konu ediyor. John Travolta’nın canlandırdığı Moose isimli karakterin, Devon Sawa’nın hayat verdiği Hunter Dunbar’a olan ve kontrol edilemez boyutlara ulaşan hayranlığının ardından bir gerilime dönüşen The Fanatic, konusu itibariyle 1990 yapımı Misery’yi akıllara getiriyor. Filmin Fred Durst’ün gerçek deneyimlerinden yola çıkarak yazıldığı da gelen haberler arasında.

İlk olarak Moose ismiyle vizyona gireceği duyurulan film hakkında konuşan John Travolta, Fred Durst’ün kendisine bu karakteri yaratmak konusunda sonsuz özgürlük tanıdığını ve bunu başka hiçbir yönetmenn yapmayacağını dile getirdi. The Fanatic’ten yayınlanan ilk fragman hemen aşağıda.