PRÖMİYER: Frozen Clouds - Ne Dedi Zaman

Haftanın heyecanla beklediğimiz albümlerinden biri Frozen CloudsKalbime İnanıcam. Garaj etiketiyle yayımlanacak sekiz parçalık albümde birçok düet yer almakta. Hatta Kum eşlikli “Bazen” ve 3pillie düeti “Hatıran” geçtiğimiz haftalarda klipleri eşliğinde paylaşılmıştı. Geri sayımın son günlerine girmişken albümden üçüncü tadımlık, Bant Mag.’da prömiyer yapıyor. 

Albümün düet olmayan üç parçasından biri olan “Ne Dedi Zaman”, klibiyle birlikte huzurlarınızda. Leon Fritz, Luca Fritz, Arda Ünnü, Denzi ve Parham A.G’den oluşan Frozen Clouds, bu kez kalbi kırık ve asi bir şarkıyla yoldaki albümün sonik çeşitliliğini gözler önüne seriyor. Parham A.G, Leon Fritz ve Denzi’nin vokalleri paylaştığı şarkının miks ve mastering’inde ise Luca Fritz ve Denzi ortaklığı var. “Ne dedi zaman sana, bana dediğinden farklı?” diye soran teklinin Ueynteq yönetmenliğinde çekilen klibinde de grubun hem prova hem konser görüntülerinin yanı sıra arka sokakları da arşınlıyoruz.

Yönetmen:: Ueynteq
Edit: Luca Fritz & Ueynteq
Renk: Ozan Okay

Bugüne kadar 10 single, iki EP, bir albüm ve bir live EP yayımlayan Frozen Clouds, 13 Ekim’e tarihlenen yeni albümü Kalbime İnanıcam’da Sami Baha, Kum, Kodes Kahra, 3pillie, Akış Ka, Granül gibi isimlerle çalışmış. Albümün ilk konseri ise 18 Ekim’de Babylon’da. Detaylar için buraya tıklamanız yeterli.

Fotoğraf: Kağan Tekkaya ve Eren Yıldırım