Huzurlarınızda elektronik müzik sevenleri bir araya getirecek platform: “Limits Off”

Yerli elektronik müzik sahnesine dair haberler, etkinlik duyuruları, röportajlar ve daha birçok detay, artık Limits Off‘un dijital platformlarında bu türün takipçileri ile buluşacak.

Limits Off’un özellikle genç müzikseverlere ulaşmak için hayata geçirdiği sosyal medya kanalları ile artık elektronik müzik sahnesine dair her detay, her an ulaşılabilir olacak. “We are where you are” (Neredeyseniz, oradayız) söylemi ile Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Soundcloud, Periscope, Tumblr, Snapchat ve Line hesaplarını duyuran Limits Off, yerli elektronik müzik sahnesinden birkaç ismin ve bazı dinleyicilerin de yer aldıkları lansman videosunu da yayınladı. Limits Off, “we are where you are” diyerek, elektronik müzik dinleyicilerini alışılmışın aksine bir web sitesine çağırmıyor, dinleyicilerle sosyal medya kanallarında buluşuyor.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen özel bir gösterim ile sinemaseverlerle buluşturduğumuz belgesel Remake, Remix, Rip-Off (Motör)‘un yönetmeni Cem Kaya tarafından çekilen videoda, Kaan Düzarat, Mutlu San ve Maxi Storrs’un yer alıyor. “A platform for electronic music culture” (Elektronik müzik kültürü için bir platform) mottosuyla elektronik müzik takipçilerini müzisyenlerle daha da yakınlaştıracak olan Limits Off’un tanıtım filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.