"KOŞ!" sergisi, bu cumartesi Grup Ses, Gökalp K ve Age Reform'lu partiyle açılıyor

Bant Mag. Havuz’un sıradaki sergisinde Bant Mag. küratörlüğünde bir araya gelen 15 çizer İstanbul’un muhtelif mahallelerini çizimleriyle kendilerine has bir şekilde keşfe çıkıyor. Sergi açılışının ardından Grup Ses ile Gökalp K ve Age Reform, DJ kabinindeki isimler olacak.

“İstanbul koşarak başlar!” mottosuyla Bant Mag.’in küratörlüğünde bir araya gelen 15 çizer İstanbul’un muhtelif mahallelerini çizimleriyle kendilerine has bir şekilde keşfe çıkıyor. Mahalle aralarına ve hatta yaşadığınız sokağa kadar gelen koşu kültürü, sayısız insanı bir araya getirdiği gibi, koştuğunuz sokakları da yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Koşarken keşfettiğiniz detaylardan, günlük hayatta da vakit geçirmeyi sevdiğiniz sokaklara kadar birçok muhite rastlayabileceğiniz “KOŞ!” sergisi, bunca zamandır yaşadığınız yerlere başka bir gözle bakmanızı sağlayacak.

Sergi açılışının ardından geçtiğimiz aylarda yayınladığı yeni albümü Alliance ile karşımızda olan GRUP SES ile Tektosag bünyesindekİ isimlerden GÖKALP K ve kendine has seçkisiyle türler arasında gezintiye çıkan Berk Çakmakçı’nın projesi Age Reform’un DJ setlerini dinleyebilirsiniz.

13 Mayıs’ta Bant Mag. Havuz’da açılacak olan sergide Moda, Galata ve Nişantaşı sokaklarıyla, koşu kültürünü bir araya getirerek illüstrasyon çalışmaları hazırlayan 15 çizer ise şu şekilde:

Asuman Tanyaş
Berat Pekmezci
Berkay Dağlar
Burak Dak
Ethem Onur Bilgiç
Furkan Nuka Birgün
Gizem Winter
Hilal Can
Mert Tugen
Naz Tansel
Sadi Güran
Saydan Akşit
Sedat Girgin
Selin Çınar
Yağız Yılmaz