Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro ile aynı filmde oynamak ister misiniz?

Geçtiğimiz günlerde Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro’nun beraber gerçekleştirdiği canlı yayında ilginç bir çağrı yapıldı. DiCaprio ve De Niro’yu da sıkça filmlerinde gördüğümüz Martin Scorsese’nin yeni filmi Killers of the Flower Moon’da takipçilerinden birinin rol alması ve filmin galasına katılabilmesinin kapısı aralandı.

Kampanya dahilinde katılımcılar, AllInChallenge.com üzerinden yapacaklraı bağıştan sonra ufak rol için başvuru sayfasına yönlendiriliyor. Bu bağışlarla elde edilecek gelirin tamamı, Meals on Wheels America, No Kid Hungry ve America’s Food Fund gibi yardım kuruluşlarına aktarılacak. Bağışın yapıldığı site, karantina sürecinde sosyal medyada birçok farklı versiyonuna rastladığımız challenge’lar konusunda da çok farklı bir site. Michael Rubin tarafından kurulan platform, ünlü isimlerin birbirlerine meydan okuması ve bunun ilerleyerek çok büyük bir yardım ve dayanışma ağına dönüşmesini sağlıyor. Geçtiğimiz hafta yapılan paylaşımda DiCaprio ve De Niro’nun meydan okuduğu diğer oyuncular da Matthew McConaughey, Ellen DeGeneres ve Jamie Foxx oldu.

Leonardo DiCaprio’nun Instagram paylaşımında bahsettiği üzere, siteye girip cüzi miktarda de olsa bağış yaparak bu heyecan verici üçlüyle sette takılabilme şansı elde etmek mümkün.

Yazı: Betül Kamış