MasterPeace’e dair notlarımız

21 Eylül Dünya Barış Günü’nde dünyadaki birçok merkezle eşzamanlı olarak KüçükÇiftlik Park’ta “Sound of Peace” festivalini düzenleyecek küresel barış organizasyonu MasterPeace’e dair notlarımızı bir araya getirdik.  Belirli bir yönetim tarzını yerine toplumsal bir insiyatifle ilerleme politikasını benimseyen MaterPeace, herkese hitap eden projelerinde katılımcılarının bireysel yetenek ve enerjilerini dünya barışı için kullanmaya davet ediyor.

Dünya çapında hızla yayılan MasterPeace, geçtiğimiz yıldan bu yana Türkiye’de Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor.

Merkezi Hollanda’da yer alan Utrecht ofisi olan MasterPeace, 40’tan fazla ülkedeki kulüpleriyle “Savaş yerine Müzik, Önyargı yerine Diyalog, Silahlanma yerine Ekmek, Yıkım yerine Yaratım” prensipleri çerçevesinde çalışmalar yürütüyor.

21 Eylül’de kutlanan Dünya Barış Günü’nde Amsterdam başta olmak üzere birçok merkezde özel barış etkinlikleri ve konserler gerçekleştirecek olan MasterPeace’in bu yıl Türkiye’de gerçekleştireceği etkinlikle ilgili detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

https://www.facebook.com/MasterpeaceTurkiye