Nova Norda’dan yazlık aşk şarkısı

2020 sonlarında ifade biçimini ve müzikal dışavurumunu yeniden şekillendiren Nova Norda, “Bakma Bana Öyle” parçasıyla Nova Norda 2.0 ismini verdiği bir döneme start vermişti. Yeni yıla Birkan Nasuhoğlu, Canozan ve Sedef Sebüktekin ortaklığıyla hazırlanmış Evde albümünün yanı sıra şarkı yazarlığında yeni haritalar açan “Cehennem” ve “Bataklık” gibi şarkılar armağan eden Nova Norda’dan bir tekli daha geldi.

“Dertlerim akşamdan kalmış, kendimden kaçıyorum” diyor Nova yeni şarkısı “Doya Doya”da. Sıcak yaz havasıyla dolup taşan parçanın prodüktör koltuğunda daha önce de çeşitli parçalarda müzisyenle çalışmış Ufuk Kevser var. Akılda kalıcı melodilerle bezeli şarkısı için “Korkusuzca sevmek üzerine yazlık, taze bir parça” tanımını yapıyor Nova.

Nova Norda, geçtiğimiz hafta ilk sezon finalini yapan Bir Masada Oturduk programında Gülinler’in konuğu olmuştu. İkilinin şarkı yazarlığı ve müzikal alışkanlıkları üzerine sohbetinin yanı sıra kilden heykeller yaptığı bölümde iki “Dinozor” şarkısının bir araya geldiği harika bir düetleri de var. Buradan izlenebilir.

Yükleniyor...