Özgün seslerden beslenen yepyeni bir festival: Elemental Sound

Festival takvimini oluşturmaya başlayanlar için yeni bir müjdemiz var! 14 Temmuz’da Xuma Village Bodrum’da gerçekleşecek olan yepyeni festival Elemental Sound, programının ilk isimlerini açıkladı!


Fire, Air, Water ve Earth isimli dört sahneye yayılacak olan festivalde konserlerin yanı sıra atölyeler ve birçok çeşitli aktivite de yer alacak. İlk kez bu yaz düzenlenecek Elemental Sound’da sahne alacak isimlerden ilk açıklanan isimler de fazlasıyla heyecan verici. Avusturyalı electronica ikilisi HVOB, kariyeri boyunca elektronik müziği farklı katmanlarla kesiştiren ve kendini yenilemekten çekinmeyen Alman prodüktör David August, Hollanda’nın elektronik müzik sahnesine en yeni armağanlarından biri olan Unders, Orta Doğu müziklerinden ve kültüründen beslenen Light In Babylon, Rest In Space isimli yeni albümüyle bir kez daha kendine hayran bırakan Islandman ve synth müziğinin bağımsız müzik sahnesindeki en üretken gruplarından olan Mind Shifter, festivalde yer alacağı açıklanan ilk isimler oldu.

https://www.youtube.com/watch?v=Pc_tBMHcLu8

Festivalin avantajlı dönem biletleri an itibariyle biletix.com üzerinden satışta! Elemental Sound’da sahne alacak diğer isimler için takipte kalın!