Pam & Tommy fragmanıyla 90’lar magazin dünyasına

Pamela Anderson ve Mötley Crüe grubunun davulcusu Tommy Lee ikilisinin kötü şöhretli evliliğine odaklanacak Pam & Tommy’den, ilişkinin ekranda nasıl tasvir edileceğine dair ipuçları veren ilk fragman yayında.

Senaryosu Big Fan, The Wrestler gibi filmlerin senaristi Robert D. Siegel tarafından yazılan sekiz bölümlük mini dizi; dört günlük bir flörtün ardından evlenen Hollywood yıldızı – rock yıldızı çiftin çalkantılı romantizmini ve kişisel seks kasetlerinin çalınıp çevrimiçi olarak yayımlanmasıyla yaşadıkları sansasyon dolu süreci anlatacak. Downton Abbey ve Cinderella filmlerindeki performanslarıyla bilinen Lily James, muazzam bir dönüşümle Pamela Anderson’a hayat veriyor. Marvel sinematik evreninin Winter Soldier’ı Sebastian Stan ise Tommy Lee rolünde.

En son Disney yapımı Cruella ile gündeme gelen, Oscar ödüllü işi I, Tonya’dan tanıdığımız Craig Gillespie dizinin yönetmeni. Oyuncu kadrosunda ayrıca Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spencer Granese, Mozhan Marnò gibi isimler var.

Pam & Tommy
90’lar magazin gündemine ışınlanıyoruz

Geçen aylarda paylaşılan fotoğraflardan beri Pamela Anderson rolü için geçirdiği çarpıcı dönüşümle çok konuşulan Lily James, ilk tanıtımda da büyülemeye devam ediyor. Seth Rogen ve  Nick Offerman’ın hayat verdiği karakterlerin kasedi ele geçirmesiyle başlayan fragmanda skandala doğru hızlıca sürükleniyoruz. 

Bir tür rock’n’roll masalıyla 90’ların magazin gündemine damga vurmuş Pamela-Tommy çiftinin kısa süren tutku dolu, eğlenceli hâlleri de fragmana eşlik ediyor. Lee’nin tutuklanması gibi karanlık olayların da anlatıya eklenip eklenmeyeceği hâlâ merak konusu.

Medya tüketimi çılgınlığının seyirciyi “suç ortağı” yaptığını söyleyen Craig Gillespie, diziye dair yaptığı açıklamada izleyicilerin Anderson ve Lee’nin çektiği çilenin duygusal yüküyle yüzleşeceğini iddia ediyor.

Pam & Tommy, 2 Şubat 2022’de Hulu’da.

Yazı: Ezgi Oğraş