radiooooo’nun keşif adaları genişliyor

Ucu bucağı olmayan bir müzikal zaman makinesi gibi hissettiren radiooooo, 1900’lere kadar uzanan bir yelpazede, modunuza uygun müzikler dinlemenize olanak sağlıyor. Platformda yeni keşifler için ziyaret edilen müzik adalarına iki heyecan verici ekleme yapıldı.

radiooooo, bundan itibaren her ay farklı bir konuğun hazırladığı özel seçkilerden oluşan keşif adalarını karşımıza çıkaracak. Serinin açılışını ise Fransız grup  La Femme yaptı. Ekibin onlara ilham veren ve dinlemeyi sevdikleri şarkıları derledikleri seçkide Zafer Dilek’ten “Yaşadım mı Öldüm mü” de var.

Black Lives Matter hareketini destekleyen bir çalışma yapan radiooooo, siyah kültürüne ve müziğine adanmış kalıcı bir ada da tasarladı. “Black Voices that Change the World” başlıklı müzikal adanın, dünyanın dört bir yanından siyah seslerle genişlemeye devam edeceği detayını da paylaşmakta fayda var. 

Yeni müzik adalarını keşfe çıkmak için, uygulamaya kendi hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. radiooooo’nun Android ve iOS dahil bütün işletim sistemlerinde ulaşılabilir olduğunu da ekleyelim. 

Yazı: Can Özsoy