Rewire 2018 programının tamamını açıkladı

Hollanda’nın Lahey şehrinde 6-7-8 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Rewire festivali, bu yılın en merak uyandıran programlarından birine sahip. Halihazırda Floating Points, James Holden & The Animal Spirits, Panda Bear ve Laurie Anderson gibi isimlerin yer aldığı programına son eklemeleri yapan Rewire, festival kadrosunu Kaitlyn Aurelia Smith, Mia Zabelka, PAUS ve Maryam Saleh gibi isimlerle tamamladı.

Müzikal üretimlerinde ağırlıklı olarak deneysel yaklaşımları benimsemiş müzisyen, prodüktör ve gruplarla dolu programıyla üç gün boyunca birçok farklı türde ilham verici performanslara ev sahipliği yapacak festival, üç gün boyunca şehrin farklı mekanlarına yayılacak. Biletleri 1 Mart itibariyle 75 Euro olarak güncellenecek festivalle ilgili detaylar için buraya tıklamanız yeterli.

Bant Mag. ekibinin de takip edeceği ve çeşitli röportajlarla birlikte festival izlenimlerini paylaşacağı Rewire için heyecanlı geri sayımımız sürüyor. Festival programında yer alan tüm isimleri aşağıdaki bağlantıda görebilirsiniz.

Festivalin önceki yılının kısa bir özetine de aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.