Robert Pattinson’ın “The Batman” hazırlıkları Brazilian Jiu Jitsu eğitimiyle devam ediyor

Matt Reeves’in yöneteceği yeni The Batman filminde Kara Şövalye’yi canlandıracak Robert Pattinson’ın ünlü Brazilian Jiu Jitsu eğitmeni, siyah ve kırmızı kuşak sahibi Rigan Machado ile yaptığı çalışmalardan fotoğraflar paylaşıldı.

Son olarak 1 Kasım’da Netflix’te yayınlanan The King filminde izlediğimiz Robert Pattinson, bir uzun metraj uyarlamada Batman’i canlandıran en genç aktör olacak. Matt Reeves imzalı filmde Pattinson’la birlikte rol alacağı kesinleşen diğer isimler arasında Paul Dano, Matthew McConaughey, Zoe Kravitz ve Jeffrey Wright bulunuyor.

Farklı aksiyon filmleri için Beverly Hills’deki stüdyosunda Vin Diesel, Ashton Kutcher ve Charlie Hunnam gibi aktörlerle de çalışmış olan Machado’nun Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafların altında “Batman geliyor” notu görülüyor. Christopher Nolan’ın The Dark Knight üçlemesi için Christian Bale’in vücudunu nasıl yeniden şekillendirdiğini düşününce Robert Pattinson’ın da önünde epey uzun bir hazırlık süresi olduğunu tahmin edebiliriz. Pattinson ve Machado’nun Jiu Jitsu’dan başka dövüş teknikleri çalışıp çalışmayacağı henüz bilinmiyor. 

View this post on Instagram

Batman is coming👏🏻👏🏻

A post shared by Rigan Machado (@riganmachado) on

View this post on Instagram

Jiujitsu brother

A post shared by Rigan Machado (@riganmachado) on