Tierra Whack, Denzel Curry, Jack Harlow ve dahasından Madden NFL müzikleri

EA Sports’un Amerikan futbolu serisi Madden NFL’in 2022 versiyonu için hazırlanan soundtrack albüm yayında. Yeni nesil hip hop âleminin parıldayan isimeri Tierra Whack, Denzel Curry, Jack Harlow, J.I.D. gibi isimlerden yeni parçalar bir arada.

Advertisement

2018 çıkışlı Whackworld albümüyle hepsi 1 dakikalık 15 şarkıyı bir arada sunan ve her birini göz kamaştıran kliplerle taçlandıran Tierra Whack, son olarak ilhamını moda defilelerinden “Walk The Beat” parçasını paylaşmıştı. Bir hafta sonra yeni bir şarkıyla çıkageldi. Madden NFL 2022 müzikleri arasında yer alan Tierra Whack şarkısının ismi “8”. 

2013’ten bu yana farklı kolektifler ve iş birlikleriyle üretimini sürdüren Denzel Curry, Melt My Eyez, See Your Future ismini verdiği yeni albümü için geri sayımda. Kendisinin Madden NFL 2022 için kaydettiği parça “The Game” ismini taşıyor ve doğduğu yıl yayımlanan NFL Madden 95’e saygı duruşunda bulunan bir klibi var. Buradan izlenebilir. NFL Madden 95, Siyah sporcuların doğru şekilde resmedildiği ilk video oyunu olarak tarihe geçmişti. 

İlk albümü That’s What They All Say’le 2020’de büyük liste başarıları yakalayan Jack Harlow, ismini Miami Heat’in genç yıldızı Tyler Herro’dan alan parçasıyla NBA dünyasına göz kırpmıştı. Yeni şarkısı ise Amerikan Futbolu takipçilerinin radarına girecek. “Ball Is Life” isimli parça, Swae Lee ile kaydedilmiş bir düet.

Albümün tamamını dinlemek isteyenleri hemen aşağıya alalım. Madden NFL 2022 oyunu da 20 Ağustos Cuma günü piyasada olcak.