Yaratıcı sektörün ”İnsan Kaymakları” sitesi Hint Kumaşı geri döndü!

Görsel sanatlar, tasarım vb. alanlarla ilgileniyor ve iş arıyorsanız, güzel bir haberimiz var. Yaratıcı sektörün ”İnsan Kaymakları” sitesi Hint Kumaşı, yayın hayatına geri döndü! Hint Kumaşı bu dönüşünü 4 Mart akşamı Nublu’da gerçekleşecek bir partiyle kutluyor!

Hint Kumaşı üzerinden kuracağınız profiliniz ve yükleyeceğiniz portfolyonuzla tasarımcılarla, yenilikçi sanatçılarla çalışmak isteyen kurumların radarına girmek epey kolaylaşacak. Üstelik Hint Kumaşı, söz konusu kurumlar için yetenek avcılığı yapmayı da sürdürüyor olacak.

Bigumigu.com’un kurucularından Aygül Pembecioğlu ve Tuna Tiryakioğlu ortaklığıyla geri dönen Hint Kumaşı, kullanıcılar için epey elverişli bir ortam sunuyor. Bigumigu ve Hint Kumaşı sayfalarında karşınıza çıkan kariyer ilanlarına ”Hint Kumaşı profili ile başvurmak” gibi bir opsiyon var. Bu da düzenli olarak güncellerdiğiniz portfolyonuz ve kendi tasarladığınız profiliniz ile iş başvurusu yapmak anlamına geliyor.

Hint Kumaşı hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca 4 Mart Çarşamba gecesi gerçekleşecek Hintkumasi.com Lansman Partisi hakkında detaylar için de buraya tıklamanız yeterli.

Yükleniyor...