Frozen Clouds ve Kum'la halı sahada: Bazen

Bugüne kadar 10 single, iki EP, bir albüm ve bir live EP yayımlayan Frozen Clouds, önümüzdeki aylarda Garaj etiketli yeni bir albümle geri dönüyor.. Her parçada başka bir konuk müzisyenle farklı janrlara dalıp çıkacak albümde Frozen Clouds’a Sami Baha, Kodes Kahra, 3pillie, Akış Ka gibi isimler eşlik etmiş. Albümün ilk teklisi, Kum’la birlikte kaydedilen “Bazen” 4 Ağustos itibarıyla dinlemeye açıldı. 

Parçanın Kum tarafından yönetilen klibinde de Frozen Clouds, Kum ve dostlarını bir halı sahada izliyoruz. Niyetleri estetik hareketler yapmak ya da jeneriklik goller atmak değil; bir arada çılgınca eğlenmek.

Leon Fritz, Luca Fritz, Arda Ünnü, Ömer Deniz Pınar ve Parham A.G’den oluşan Frozen Clouds, 5 Ağustos Cuma akşamı Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde olacak. Hem bildik Frozen Clouds parçalarını yeniden kurguladıkları versiyonlarıyla hem de bazı yeni parçaları ilk kez çalacakları özel bir akustik bir setle.

Hmmm?: Frozen Clouds

Öncesinde gruba hem yeni şarkıya ve eğlenceli klibine hem de yaklaşan albüme dair, cevaplarını video ve fotoğraflarla verecekleri birkaç soru sorduk. Provadan konsere dair bir iştah açıcı da var üstelik!

Şu an neredesiniz? Neler oluyor?
Hangi gruplarla halı sahada kapışmak isterdiniz?
Bir Frozen Clouds forması olsa neye benzerdi?
Yeni albümün modunu üç fotoğrafla özetler misiniz?
Konsere dair de ipuçları alalım. Bizi neler bekliyor?