Farklı lezzetlerin ve sohbetlerin festivali Brewstival için hazır mısın?

4 Ağustos’ta, Swissotel The Bosphorus’da, Chatel Bahçe’de gerçekleşecek dördüncü Brewstival için geri sayım başladı. Katılımcıları farklı lezzetlerden oluşan tadımlar, oyunlar, paneller, atölyeler, yarışmalar ve müziğin beklediği Brewstival yaz sıcağında eğlenceli ve keyifli etkinlikler ile bol bol serinleme vaadi barındırıyor.

Brewstival’in workshop programında bira gurmesi Erdinç Çatak’ın vereceği Markus Ribs Eşleşmeleri, yeme – içme konularındaki faaliyetlerinden dolayı madalya kazanan gurme Oğul Türkkan’ın 3 Mayalı, Bant Mag’in sinema editörü Melikşah Altuntaş’ın 50 yudumda 50 Film Yorumu ve son olarak Server Ersolmaz- Çağdaş Arman Bulut ikilisinin Mitleri Yıkan Sohbetler isimli atölye ve panelleri yer alıyor.

Farklı lezzetlere ve sohbetlere adanmış bir günü işaretleyen Brewstival’in Radyo Brewstival sahnesinde ise Danimarka merkezli Mikkeler Microbrewery’nin kurucularından Mikkel Borg Bjergsø’dan dinleyeceğimiz Mikkeler’in Hikayesi paneli gerçekleşecek. Audioban Sahnesi’ndeki Yok Öyle Kararlı Şeyler ve Dolu Kadehi Ters Tut performanslarının yanı sıra, günün müzik akışı Barış Akpolat ve Sarp Dakni’ye emanet olacak.

Brewstival biletleri için sizi buraya alalım.